YABAN TV

  • Ünvan:Yaban Türkiye
  • Adres:MKM B5, Uğur Mumcu Cad. No:8 34335 Etiler/İSTANBUL
  • Eposta:info@yabantv.com
  • Telefon:0212 324 47 91
  • Web Site:http://www.yabantv.com/

YABAN TV Hakkında :

Gazeteci ve doğa sporcusu olan Ufuk Güldemir tarafından 2006 yılının Aralık ayında kurulan Yaban TV, ülkemizin ilk ve tek doğal yabani yaşam ve doğa sporları temalı kanalıdır. Öyledir ki ülkemizde doğa ve avcılık ile ilgilenen birçok kişinin ilgiyle merak ettiği tek kanal olma niteliğini taşımaktadır.

İstanbul merkezli olarak kurulup yayıncılık operasyonlarına hızla devam eden Yaban TV’nin şuan ki sahibi ise Melih Meriç’tir. Kanal kurulduğu günden bugüne hızla büyümüştür. Öyledir ki Yaban TV; Yaban Outdoor isimli markasını piyasaya sürerek tüm faaliyetlerini bu şirket adı altında toplamıştır.

Yaban Outdoor markaları şu şekildedir; Yaban Akademi, Yabanstore, Yabanmama, Yabantur, Yaban Yayınları. İzlenebilirlik açısından kablo yayını, uydu yayını ve IP TV üzerinden rahatlıkla izlenebilen kanalı websitemiz üzerinden Yaban TV canlı izle işlevini kullanarak rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden sunmuş olduğumuz Yaban TV kesintisiz hd izle işlevi gelişmiş özelliklere sahiptir. Sizlerde donmadan full hd olarak Yaban TV’yi izleyebilirsiniz.

Yaban TV’de şu türde programlar yayınlanmaktadır: Balıkçılık, etik avcılık, atıcılık, okçuluk, dalış, off-road, yelken, dağcılık, havacılık, rafting, binicilik, yamaç paraşütü ve benzeri tüm doğa sporları programlarının yanı sıra, tarım, hayvancılık, bahçecilik ve pet.

Yaban TV tamamen ücretsiz olan ulusal kanallardan birisidir. İzleyeni ve sıkı takipçisi bir hayli fazladır.
SİTENE EKLE