TV8

  • Ünvan:ACUN MEDYA
  • Adres:Kemerburgaz Yolu, Cendere Mevkii No:29 Sarıyer/İstanbul
  • Eposta:izleyicitemsilcisi@tv8.com.tr
  • Telefon:0212 987 30 70
  • Web Site:http://www.tv8.com.tr

TV8 Hakkında :

MNG Medya Grubu önceliğinde İstanbul merkezli olarak 22 Şubat 1999 yılında kurulan ve ülkemizde ücretsiz bir şekilde yayın yapan ulusal kanallardan birisidir. Kanal 2013 yılının Kasım ayında Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Acun Medya isimli şirkete satılmıştır. TV8’in Acun Medya’ya devrinden itibaren kanal logosu ve konsepti dahil olmak üzere tüm her şeyi değişmiştir.

TV8’in merkez ofisi İstanbul ilimizin Beyoğlu ilçesinde bulunmaktadır. 2016 yılının Mart ayında NBA yayım haklarını alan kanalda genel olarak eğlence ağırlıklı programlar bulunmaktadır.

TV8,5 ve TV8 int kardeş kanallarına da sahip olan TV8, Acun Medya tarafından satın alınması ile birlikte 5 yılda büyük bir ivme yakalamış ve neredeyse her programı reyting rekorları kırmıştır.

TV8’de yayımlanan programlar ise şu şekildedir: Yetenek Sizsiniz Türkiye, Ver Fırına, O Ses Türkiye, İşte Benim Stilim, En Zayıf Halka, O Ses Çocuklar, 4 Büyükler Salon Turnuvası, Survivor, Rising Star Türkiye, Göz6, Arda'nın Mutfağı, Şeffaf Oda, Para Bende, Güle Güle Oturun, Günaydın Doktor, 8x8, Aramızda Kalmasın, Magazin 8, Yılmaz Morgül'le Mutlu Günler Türkiye, Gel Konuşalım, Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde.

İzlenebilirlik açısından bakılacak olursa TV8’i uydu yayını olarak Türksat 4A, D-Smart, Digiturk, Türksat, Filbox, TKGS üzerinden izleyebilirsiniz. Ayrıca Kablo TV, Tivibu ve Turkcell+ üzerinden de izleyebilirsiniz.

CanliHD.tv sitemiz üzerinden de TV8 donmadan canlı izle gibi faaliyetleri yapabilir; kesintisiz ve Full Hd olarak TV8 kanalını izleyebilirsiniz.
SİTENE EKLE