TRT SPOR

  • Ünvan:Türkiye Radyo Televizyon Kurumu
  • Adres:TRT Genel Müdürlüğü Turan Güneş Bulvarı 06540 Or-An Ankara
  • Eposta:trtsporweb@gmail.com
  • Telefon:0312 463 43 43
  • Web Site:http://www.trtspor.com/

TRT SPOR Hakkında :

TRT bünyesinde 9 Ağustos 2010 tarihinde kurulan TRT Spor kanalı TRT 3’ün yerine geçen bir spor kanalıdır. Türkiye Radyo Televizyon Kurumu’nun sahibi olduğu ve yönettiği TRT Spor kanalında spor dünyasının en güncel haberleri ve son dakika gelişmeleri spor severler ile buluşmaktadır. Ayrıca TRT Spor üzerinden Süper Lig’te oynanan önemli maçların maç öncesi görüş ve tahmin programları yayımlanırken maç sonrası ise değerlendirme yorumları canlı olarak yapılmaktadır.

TRT Spor ekranlarında sadece spor haberleri değil TFF 1. Lig maçları da canlı olarak yayınlanmaktadır. Ayrıca UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maçlarının bir takımını da naklen spor severlerle buluşturmaya devam eden bir kanaldır.

TRT Spor birçok kişi tarafından sevilerek izlenen ve sıkı takipçisi olduğu bir kanaldır. 8 yıldır yayıncılık faaliyetlerine devam etmesine karşın kurulduğu günden bu yana çok çok önemli gelişmeler elde etmiş ve Türkiye’nin en çok izlenen spor kanalı olma niteliğini kazanmıştır.

TRT Spor, 2014 yılından bu yana ulusal olarak HD yayına başlamıştır. TRT Spor tamamen ücretsiz ve şifresiz bir kanaldır. Ülkemiz üzerinde uydu yayını, kablo yayını ve IP TV üzerinden izlenebilmektedir.

Sizlerde sitemizi kullanarak TRT Spor canlı izle özelliğinden faydalanabilir. TRT Spor kanalını kesintisiz ve full HD olarak kolayca izleyebilirsiniz.
SİTENE EKLE