TRT HABER

  • Ünvan:TÜRKİYE RADYO VE TELEVİZYON KURUMU
  • Adres:Aktif Hat TRT Sitesi Turan Güneş Bulvarı 06540 Or-An/Ankara
  • Eposta:trthaber@trthaber.com
  • Telefon:444 0 878
  • Web Site:http://www.trthaber.com

TRT HABER Hakkında :

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu tarafından 18 Mart 2010 yılında TRT 2 kanalının ismi ve logosu değiştirilerek TRT Haber adını almıştır. TRT’nin tamamen haber konseptli kanalı olan TRT Haber; ülkemizde yaşanan son dakika gelişmelerini, ülkemiz gündemini meşgul eden haber başlıklarını ve önemli haberleri izleyicileri ile buluşturmaktadır.

TRT Haber kanalında 2018 yılında güncel olarak yayımlanan programlar şu şekildedir: Bilgiden bilince, Değişen Türkiye, Doğadaki insan, Dünyayı inşa edenler, Elçiye zeval olmaz, Gelenekten geleceğe, Gülhan'ın galaksi rehberi, Haber tadında, Hattı müdafaa, Herkes için sağlık, Kaos hattı, Kedili kütüphane, Küçük şeylerin hikayesi, Meclis taksi, Nefes alan topraklar, Ömür dediğin, Öteki takvim, Pazar Pazar, Romanlardaki Türkiye, Sadece sinema, Savunma sanayii, Siberya, Sinepolitik, Sokak lezzetleri, Yakın koruma, Yaşayan insan hazineleri, Yeni bir Türkiye, Yoldan çık, Yolun bittiği yer "Where the trail ends", Yol ver, Yüzyıl önce yüzyıl sonra.

Sizlerde sitemiz üzerinden kolayca TRT Haber canlı izle bağlantısını kullanarak TRT Haber kanalını donmadan ve kesintisiz TRT Haber full hd izle gibi bir biçimde izleyebilirsiniz.

TRT Haber’in kardeş kanalları ise şu şekildedir; TRT 1, TRT 2, TRT 3, TRT Spor, TRT Çocuk, TRT Müzik, TRT Belgesel, TRT Diyanet, TRT Avaz, TRT Kurdî, TRT El Arabia, TRT World, TRT Türk, TRT 4K, TBMM TV.

Ayrıca TRT Haber; Türksat 3A'da 11054 V 30000 3/4 frekansından, D-Smart'ta 32. kanalda, Kablo TV'de 55. kanalda, Tivibu'da 300. kanalda, Filbox'ta 11054 V 30000 3/4 frekansından kolayca izlenebilmektedir. Kanal tamamen şifresiz ve ücretsizdir.
SİTENE EKLE