TJK TV

  • Ünvan:Türkiye Jokey Kulübü
  • Adres:Türkiye Jokey Kulübü Veliefendi Hipodromu 34144 Bakırköy/ İstanbul
  • Eposta:basin@tjk.org
  • Telefon:0800 219 80 10
  • Web Site:http://www.tjk.org

TJK TV Hakkında :

Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk ve tek resmi at yarışı müsabakalarını düzenleyen kurumu olan Türkiye Jokey Kulübü tarafından 1 Nisan 2004 yılında kurulan TJK TV, TJK tarafından düzenlenen at yarışlarının canlı olarak yayınını yapan bir kanaldır.

Kanalın teması tamamen at yarışlarından oluşmaktadır. TJK TV’de at yarışlarının yanı sıra Haftaya bakış, idman pisti, yarış zamanı , yurt dışı yarış özel gibi programlarda yayınlanarak at yarışı seven insanlar için en çok sevilen kanallardan birisidir.

TJK TV, Türksat uydusunda Tay TV ile ortak yayın yapmaktadır. İzlenebilirlik açısından D-Smart, Digiturk, Tivibu ve Türksat gibi kablo, uydu ve internet yayınlarından kolaylıkla izlenebilen TJK TV kanalını sizlerde sitemizi kullanarak TJK TV canlı izle özelliği ile naklen izleyebilirsiniz.

Merkezi Ekrem Kurt Bulvarı Veliefendi Hipodromu olan kanalın hayranı ve takipçisi bir hayli fazladır. At yarışı oynayanların yarışları naklen izleyebilmesi ve tahminlerini buna göre yapması için oluşturulan televizyon kanalı takdir edilerek izlenen kanallar arasındadır.

Ulusal bir kanal olan TJK TV Digiturk uydusunda şifresiz ve ücretsiz olarak rahatlıkla izlenebilmektedir. Ayrıca CanliHD.tv aracılığıyla yani sitemiz üzerinden donmadan ve kesintisiz bir şekilde TJK TV canlı izleme özelliğinden tamamen ücretsiz olarak naklen izleyebilirsiniz.

14 yıldır yayın hayatına hızla devam eden TJK TV; günden güne büyüyen bir televizyon platformudur.
SİTENE EKLE