STAR TV

  • Ünvan:STARTV MEDYA HİZMETLERİ A.Ş.
  • Adres:Ahi Evran Cad. No:4 Maslak Sarıyer/İstanbul
  • Eposta:star@dogusyayingrubu.com
  • Telefon:0212 335 00 00
  • Web Site:http://www.startv.com.tr

STAR TV Hakkında :

1 Mart 1989 yılında Cem Uzan ve Ahmet Özel tarafından kurulan ve ülkemizin ilk özel televizyon kanalı olma niteliğini taşıyan Star TV; bugün Doğuş Holding bünyesinde yayıncılık operasyonlarına hızla devam eden televizyon kanallarından birisidir. Star TV ülkemizin en sevilen ve en çok izlenen televizyon kanallarından birisidir.

Geniş eğlence içerikleri, uzun soluklu kaliteli yapım dizileri, harika yarışma programları ve sabah kuşağı programları ile birçok hanede izlenen bir kanaldır. Öyledir ki Star TV’de yayımlanan pek çok dizi yayınlandığı günlerde reyting rekorları kırmaktadır. Ülkemizde dizi çeşitliliği bakımından en zengin kanal yine Star TV’dir.

Ömer Özgüner’in Genel Yayın Yönetmenliği koltuğunda oturduğu Star TV’de yayımlanan tüm dizi ve televizyon programları şu şekildedir: Söz, Ufak Tefek Cinayetler, Börü, Avlu, İstanbullu Gelin, Fazilet Hanım ve Kızları, Jet Sosyete, Beni Affet, Adını Sen Koy, Duymayan Kalmasın, Balçiçek İlter ile Olay Yeri, Bir Hülya Avşar Sohbeti, Star Life, Tülin Şahin ile Moda, Mesut Yar Sunar, Özlem Denizmen'le Kadınca, Vahe ile Evdeki Mutluluk.

Star TV; ulusal bir kanaldır. Uydu yayını, kablo yayını, D-Smart ve DigiTürk gibi platformlarda yayın yapan Star TV kanalını sitemiz üzerinden Star TV canlı yayını kesintisiz izle ve Star TV full HD donmadan izle seçenekleri ile kolayca izleyebilirsiniz.

Star TV ülkemizin en değerli kanallarından birisidir. Star TV’nin kardeş kanalları ise; Euro Star, Kral TV, NTV, NTV Avrupa’dır.
SİTENE EKLE