SHOW TV

  • Ünvan:AKS TELEVİZYON REKLAMCILIK VE FİLMCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
  • Adres:Sefaköy Tevfikbey Mah. 20 Temmuz Cad. No:42 Küçükçekmece/İstanbul
  • Eposta:iletisim@showtv.com.tr
  • Telefon:0212 313 60 00
  • Web Site:http://www.showtv.com.tr

SHOW TV Hakkında :

1 Mart 1992 tarihinde İstanbul merkezli olarak kurulan ve ücretsiz bir şekilde yayın yapan ulusal kanallardan birisi olan Show TV; Ciner Medya Grubu bünyesinde olan bir televizyon kanalıdır. Ülkemizin en çok izlenen, en çok sevilen ve en kaliteli yayın yapan televizyon kanallarından birisi olan Show TV; kurulduğu günden bu yana hızla büyümeye devam etmektedir.

Show TV’nin bünyesinde olduğu Ciner Medya Grubu’nun diğer televizyon kanalları yani Show TV’nin kardeş kanalları şunlardır; Show Türk, Show Max, Habertürk TV, Bloomberg HT ve Show Plus.

Show TV’de her kategoriden programlar ve dizler yayınlanmaktadır. Yayımladığı dizilerle sürekli reyting rekorları kıran kanalda yayımlanan Zahide Yetiş ve Seda Sayan gibi sabah kuşağı programları da oldukça ilgi çekerek izlenmektedir.

Show TV’de yayımlanan diziler ve programların tümü şu şekildedir: Çukur, Servet, Fi, Yeni Gelin, Tehlikeli Karım, Güldür Güldür Show, Cumartesi Sürprizi, Pazar Sürprizi, Çocuktan Al Haberi, Zahide Yetiş'le, Seda Sayan'la, Gece Hattı, Kendine İyi Bak, Pelin Karahan'la Nefis Tarifler.

Sizlerde sitemizi kullanarak Show TV canlı yayını kesintisiz ve full hd olarak izleme olanağına sahip olabilir; Show TV donmadan izleme şansını yakalayabilirsiniz.

Show TV; uydu yayını, kablo yayını, D-Smart, DigiTürk ve Tivibu üzerinden izlenebilen kanallardan birisidir. Türkiye’nin en sevilen ve en çok izlenen kanallarından olan Show TV her yaşa hitap etmektedir.
SİTENE EKLE