NTV

  • Ünvan:NTV Radyo ve Televizyon Yayıncılığı A.Ş.
  • Adres:Ahi Evran Cad. No:4 Maslak Sarıyer/İstanbul
  • Eposta:izleyicitemsilcisi@ntv.com.tr
  • Telefon:0212 335 00 00
  • Web Site:http://www.ntv.com.tr

NTV Hakkında :

NTV yani tam adı ile Nergis TV 1 Kasım 1996 yılında Cavit Çağlar tarafından kurulan Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk haber temalı kanalıdır. Tarihler 1999 yılının Ocak ayını gösterdiğinde Doğuş Yayın Grubu’na satışı ve devri gerçekleşen NTV kanalı ülkemizin gündemi yoğunlukla paylaşılırken dünyadan da son dakika haberleri naklen izleyicilerle buluşmaktadır.

NTV’de sadece haber programları değil; kültür ve sanat ile ilgili programlar, ekonomi ile ilgili gündem değerlendirmeleri ve piyasa tavsiyeleri, spor haberleri ve yaşam ile ilgili ipuçlarının yer aldığı programlar yayınlanmaktadır.

Star TV ve Kral TV’nin kardeş kanalları arasında yer alan NTV’nin ülkemiz üzerinde izleyeni ve takipçisi bir hayli fazladır. Merkezi İstanbul ilimizin Sarıyer ilçesinde bulunan NTV; gün geçtikçe büyüyen ve kaliteli çizgisinden asla şaşmayan bir televizyon kanalıdır.

NTV; tamamen ücretsiz ve şifresiz yayın yapan bir ulusal kanaldır. NTV’yi şu platformlarda dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz; Türksat 4A yani uydu yayını, Digiturk, D-Smart, Türksat TKGS, Filbox, Kablo TV, Tivibu ve Turkcell TV+.

Ayrıca sitemiz üzerinden de tamamen ücretsiz olmak üzere NTV canlı izle özelliğini kullanarak kaliteli ve full hd olarak kesintisiz NTV canlı yayını izle gibi işlevlerden yararlanabilirsiniz.

NTV ülkemizin en sevilen ve en çok takipçisi olan kanallarından bir tanesidir. Kalitesini kurulduğu günden bu yana bozmamıştır.
SİTENE EKLE