KANAL 7

  • Ünvan:Hayat Görsel Yayıncılık A.Ş.
  • Adres:Otakçılar Caddesi No: 78 34030 Eyüp/İstanbul
  • Eposta:kanal7@kanal7.com
  • Telefon:0212 437 80 80
  • Web Site:http://www.kanal7.com

KANAL 7 Hakkında :

27 Temmuz 1994 yılında İstanbul merkezli olarak Yeni Dünya Medya Grubu bünyesinde kurulan Kanal7, ülkemizde ücretsiz bir şekilde yayın yapan ulusal kanallardan birisidir. Genel yayın yönetmenliğini Zahid Akman üstlenen kanalda genel içerikli program ve diziler yayınlanmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana dizi filmleri, dini sohbet içerikli programları ve daha birçok içeriği ile en çok konuşulan ve en çok izlenen televizyon programları arasında yer alan Kanal 7’de sadece yerli yapım diziler değil Hindistan yapımı dizilerde sürekli olarak yayımlanmaktadır.

Kanal 7’de yayımlanan tüm dizi ve programlar şu şekilde sıralanmaktadır: Kördüğüm, Elif, Ah Kalbim, Sensiz Olmaz, Hayat Dersleri, Ömer Döngeloğlu ile Önden Gidenler Necmettin Nursaçan ile Cuma Sohbetleri, Necmettin Nursaçan ile Haftasonu Sohbetleri, Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum, Hilal Ergenekon ile Biz Bize, Kürşat ile Gündüz Gece, Söz ve Müzik, Ella Bella Bingo, Cocomong, Impossible Curve Ball.

İzlenebilirlik açısından uydu yayını üzerinden, kablo yayını üzerinden ve Tivibu, Turkcell TV gibi internet platformlarından rahatlıkla izlenebilen Kanal 7 kanalını websitemiz üzerinden Kanal7 canlı yayını Full hd izle ve Kanal7 canlı yayını donmadan izle seçenekleri ile rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Ülkemizin önde gelen kanallarından birisi olan Kanal 7 gün geçtikçe büyümeye ve içeriklerini genişletmeye devam eden bir platformdur. Kanal 7’nin kardeş kanalları ise şu şekildedir; Ülke TV, TVT, Radyo 7, Kanal 7 Avrupa.
SİTENE EKLE