HABERTÜRK TV

  • Ünvan:Ciner Medya TV Hizmetleri A.Ş.
  • Adres:Kocatepe Mahallesi, Abdülhak Hamit Cd. 56-58, 34437 Beyoğlu/İstanbul
  • Eposta:izleyicitemsilcisi@haberturk.tv
  • Telefon:0 (212) 313 60 00
  • Web Site:http://www.haberturk.com

HABERTÜRK TV Hakkında :

20 Mart 2001 yılında Ciner Medya TV Hizmetleri A.Ş. bünyesinde Ufuk Güldemir tarafından kurulan Habertürk TV, ülkemizde şifresiz ve ücretsiz olarak yayın yapan haber temalı bir ulusal televizyon kanalıdır.

27 Ekim 2008 tarihinde Kanal 1’i de bünyesine katan kanal izlenebilirlik açısından birçok platformdan kolayca izlenebilmektedir. Habertürk TV şu platformlardan kolayca izlenebilir; Türksat 3A uydusunda 11053 H 8000 3/4 frekansından, Digiturk 44. kanaldan, D-Smart 33. kanaldan, Tivibu 57. kanaldan ve Kablo TV 59. Kanaldan.

Genel anlamda ülkemizin gündeminin son dakika haberlerini ve gündemimizde önem teşkil eden haberleri izleyicileri ile buluşturan Habertürk TV; dünyada yaşanan son dakika gelişmelerini de tüm programlarında ele almaktadır.

Habertürk TV’de yer alan tüm programlar şu şekildedir: Gün Başlıyor, Güne Bakış, Gün Ortası, Habertürk Manşet, Akşam Haberleri, Ana Haber Bülteni, Ekonimde Görünüm, Spor Bülteni.

Ülkemizin haberciliğine büyük katkı sağlayan ve gündemin en güncel başlıklarını seyircileri ile buluşturan kanalı yani Habertürk TV canlı izle özelliği ile sitemizde. Sizlerde sitemiz üzerinden donmadan ve kesintisiz bir şekilde Habertürk TV full hd canlı izle işlevinden yararlanabilirsiniz.

Habertürk TV’nin izleyici kitlesi bir hayli fazladır. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın yapan Habertürk TV, kaliteli yayıncılık anlayışı ile birçok kişi tarafından takdir edilerek izlenmektedir.
SİTENE EKLE