FOX TV

  • Ünvan:Huzur Radyo TV A.Ş.
  • Adres:Kazlıçeşme Mah. Kennedy Cad. No: 44 34020 Zeytinburnu/İstanbul
  • Eposta:bilgi@fox.com
  • Telefon:0212 414 90 00
  • Web Site:http://www.fox.com.tr

FOX TV Hakkında :

FOX TV, ülkemizde ücretsiz bir şekilde yayın yapan ulusal kanallardan birisidir. Daha önceden TGRT ismi ile yayın yapan kanal satın alan News Corporation; 24 Şubat 2007 itibari ile FOX TV ismi ile ülkemizde televizyon yayıncılığına başlamıştır.

Ülkemizin en çok izlenen ve en kaliteli kanalları arasında yer alan FOX TV’de dizi filmler ağırlıklı olmak üzere yarışma programları da yayınlanmaktadır. Ayrıca FOX TV’de yayımlanan Fatih Portakal ile Ana Haber ve İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programları ülkemizin en çok izlenen haber kanalları arasında yer almaktadır.

FOX TV’de yayımlanan tüm dizi ve programlar şu şekilde sıralanmaktadır: Yasak Elma, Kadın, Bizim Hikâye, Şevkat Yerimdar, Adı: Zehra, Savaşçı, Yaşam-Aktüel, Sizi Böyle Alalım, Tolgshow, Merve Yıldırım ile Benden Söylemesi, Yaparsın Aşkım, Milyonluk Resim, FOX Haber İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat, Fatih Portakal ile FOX Ana Haber, İlker Karagöz ile Çalar Saat, Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber.

FOX TV izlenebilirlik açısından hem uydu yayınından, hem kablo yayınından hem de Tivibu ve Turkcell TV gibi yayım alanlarında da izlenebilmektedir. Sizlerde sitemiz üzerinden full hd ve kesintisiz olarak FOX TV kanalını izleyebilirsiniz.

FOX TV birçok dizisi ve programı ile haftanın pek çok gününde rakiplerini geride bırakarak reyting rekorları kırmaktadır. Kaliteli yapımları ve harika yayın anlayışı ile FOX TV gün geçtikçe büyümektedir.
SİTENE EKLE