FB TV

  • Ünvan:Fenerbahçe Televizyonu
  • Adres:Fenerbahçe Spor Kulübü, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu
  • Eposta:halklailiskiler@fenerbahce.org
  • Telefon:0216 542 1907
  • Web Site:http://www.fenerbahce.org

FB TV Hakkında :

Fenerbahçe TV yani FB TV, 19 Ocak 2004 tarihinde Fenerbahçe Spor Kulübü bünyesinde kurulmuş olan ve tamamen ücretsiz bir şekilde yayıncılık faaliyetlerini yürüten ulusal bir spor kanalıdır. Ülkemiz üzerinde kurulan ilk spor kulübü televizyon kanalı olma niteliğini taşıyan FB TV; Fenerbahçe Kulübü ile ilgili son dakika haberleri, gündem değerlendirmelerinin yanı sıra tüm spor dünyası ile ilgili içerikleri ile tüm spor severlere hitap eden bir kanaldır.

FB TV’de izleyicilerle buluşan tüm programlar şu şekilde sıralanmaktadır: 2F 1B, 7'de Dokuz, Avrupa'dan Futbol, Can Bartu ile Futbol Gündemi, FB TV Haber, Futbol Dosyası, Günaydın Fenerbahçe, Hastalıkta Sağlıkta, Maç Başlıyor, Maç Kaç Kaç, Maçın Ardından, Sinema Sinema, Smaçör, Spor Magazin, Sportif, Stüdyo Futbol, Yer 6.

Fenerbahçe taraftarının sıklıkla takip ettiği televizyon kanalı olan FB TV; uydu yayını, kablo yayını ve IP TV yayını üzerinden naklen şifresiz ve tamamen ücretsiz bir şekilde yayınlanmaktadır. Ayrıca sitemiz üzerinden de kolayca FB TV canlı izle işlevini kullanarak kesintisiz ve donmadan full HD olarak Fenerbahçe TV izle özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayım yapan FB TV’nin yayınlamış olduğu programlarda kalitelidir. Öyledir ki FB TV’de yayınlanan spor haberleri ve diğer spor programlarında yapılan yorumlar ve diğer tüm içerikler tarafsız olarak yayınlanmaktadır. Burada ki asıl amaç tüm spor severlere hitap etmektir.
SİTENE EKLE