CBC SPORT AZ

  • Ünvan:Cbc Sport
  • Adres:Baku Olympic Stadium, Boyukshor Highway, AZ1040, Baku, Azerbaycan
  • Eposta:info@cbcsport.tv
  • Telefon:+99412 421 03 30
  • Web Site:http://www.cbcsport.tv

CBC SPORT AZ Hakkında :

SOCAR Medya Kamu Birliği bünyesinde 1 Kasım 2015 tarihi itibari ile yayıncılık operasyonlarına resmi ve aktif olarak başlayan Caspian International Broadcasting Company Sport yani CBC Sport kanalı, Azerbeycan’da yayın yapan bir spor kanalıdır.

CBC Sport kanalı televizyonculuk sektöründe daha yeni adım atmasına rağmen AzTV ve İdman Azerbeycan kanallarının elinde bulundurduğu Azerbeycan Premier Ligi yayın haklarını satın alarak ilgiyi büyük bir ölçüde kendinde toplamayı başarmıştır.

Azerbeycan dilinde yayım yapan bir kanal olan CBC Sport şu platformlarda yayın yapmaktadır; B & B TV kablo televizyonu, KATV1 kablo televizyonu, Aile TV kablo televizyonu, SNTV kablo televizyonu, Albax TV kablo televizyonu, Connect TV kablo televizyonu, Smart TV Plus kablo televizyonu, ATV Plus kablolu televizyon ve Azerspace-1.

Ayrıca CBC Sports kanalında ülkemizde şifreli ve ücretli bir şekilde yayımlanan pek çok maç organizasyonunu ücretsiz ve şifresiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Sizlerde sitemiz üzerinden CBC Sports canlı izle özelliğinden yararlanarak donmadan ve kesintisiz CBC Sports kanalını full HD olarak izleyebilirsiniz.

Kurulalı 3 yıl olan CBC Sports kanalı attığı emin adımlarla her geçen gün büyümeye ve takipçi kitlesini arttıran bir kanaldır.
SİTENE EKLE