BURSASPOR TV

  • Ünvan:Bursaspor S.K
  • Adres:İzmir Yolu 4. Km. Özlüce Kavşağı , Nilüfer – BURSA /TÜRKİYE
  • Eposta:Bursaspor@bursaspor.org.tr
  • Telefon:444 1963
  • Web Site:http://www.bursasportv.com

BURSASPOR TV Hakkında :

16 Haziran 2009 yılında Murat Yanıklar öncülüğünde kurulan Bursaspor Kulübü bünyesinde bulunan Bursaspor TV, Bursaspor Kulübü’nün resmi televizyon kanalıdır. Ülkemizde üç büyükler olarak adlandırılan takımların kulüplerine ait spor kanalı açması ile birlikte Bursaspor’da kanal açma kararı vererek tarihler 2009 yılının Haziran ayını gösterdiğinde aktif olarak yayın hayatına başlamıştır.

2018 yılında güncel olarak Bursaspor TV kanalında yayınlanan tv programları şu şekilde sıralanmaktadır: Spor Merkezi, Taraftarın Sesi, Santra, Haftaya Bakış, Vizyondakiler, Nereden Nereye, O Maç, Serbest Atış, Gündem Dışı, Haftanın Maçı, Maç Günü, Maçın Öyküsü, Dünden Bugüne, Vakıfköy Gündemi, Çizgi Film Kuşağı, Sağlıklı Günler, Özlüce Günlüğü.

Bursaspor TV kanalının merkezi Bursa ilimizin Nilüfer ilçesinde bulunmaktadır. 2005-2006 sezonunda 1. Lig’te şampiyon olarak tekrar Süper Lig’e dönmüştür. Çok zaman geçmeden 2009-2010 sezonunda ise Süper Lig şampiyonu olmuştur.

Burspor TV; tamamen şifresiz ve ücretsiz bir şekilde yayın yapan bir kanaldır. Ülkemiz üzerinden Türksat uydusu üzerinden, D-Smart, Digiturk ve IP TV üzerinden kolayca izlenebilen Bursaspor TV kanalını sitemiz üzerinden de izleyebilirsiniz.

CanlıHD.TV sitemiz üzerinde bulunan Bursaspor TV canlı izle işlevini kullanarak full HD ve kesintisiz bir şekilde Bursaspor TV izle keyfini yaşayabilirsiniz. Bursaspor TV’de takım hakkında en güncel haberler ve spor müsabakaları ile ilgili tüm gelişmelere yer verilmektedir.
SİTENE EKLE