Sen Anlat Karadeniz izle

Zamanında belli bir miktar para karşılığında satıldığı kötü adam tarafından eziyetlere uğrayan, dövülen, tecavüze uğrayan bir kadının bu tecavüz dolayısıyla sahip olduğu çocuğu ile birlikte Karadeniz'e kaçan Nefes isimli kadının başından geçenlerin anlatıldığı bir dram dizisidir. Karadeniz'e kaçan Nefes, orada Tahir adında bir adama sığınır. Nefes, Tahir'in ailesinin büyük tepkileriyle karşı karşıya kalmıştır.     

Sen Anlat Karadeniz, Nefes ile Tahir'in imkansız aşkını konu alan bir dram dizisidir. Dizinin ilk bölümünde Nefes ile Tahir'in karşı karşıya geldiğini görüyoruz. Tahir bir anlaşma imzalamak için gittiği İstanbul da Vedat Sayar yani Nefesi hapseden adam tarafından yemeğe çağrılır. Tahir, Nefesi gördüğünde ondan etkilenmiştir fakat evli bir kadın olduğu için kendine sahip çıkar. Günün ilerleyen dakikalarında Nefesin kollarındaki şiddet izlerini fark eden hemen bunu sorgular. Hasta ruhlu bir adam olan Vedat Nefes'i bileklerini göstermekle suçlar ve parmaklarını kırar. Nefes artık dayanamaz ve oğlunu alıp ilk fırsatta kaçar. Nefesin kaçmasıyla beraber hem Tahir'in hem de Nefesin hayatı artık eskisi gibi olmayacaktır. Tahir bunun sonucunda Nefese sahip çıkmaya karar verir. 

SEN ANLAT KARADENİZ OYUNCU KADROSU

Ulaş Tuna ASTEPE            Tahir Kaleli rolünü canlandıran oyuncudur. Dizideki lakabı Deli Tahirdir. Hırçın ve sabırsız bir Karadeniz delikanlısı rolündedir. Merhametli, başına buyruk ve inatçı bir delikanlıdır.

İrem HELVACIOĞLU            Nefes Zorlu rolünü canlandıran oyuncudur. 16 Yaşındayken babası tarafından satılmış, 17 yaşında Yiğit adında bir oğlan çocuğu dünyaya getirmiş ve her zaman acısını saklamış, dayanıklı, inatçı, başı dik bir kadındır. Mehmet Ali NUROĞLU            Vedat Sayar rolünü canlandıran oyuncudur. Ağır bir kişilik bozukluğu olan, psikopat bir adamdır. Sinan TUZCU            Mustafa Kaleli rolünü canlandıran oyuncudur. Ağır abidir, Tahir'in abisi rolündedir.Gözde KANSU            Eyşan Sayar rolünü canlandıran oyuncudur. Vedat'ın hem amca kızı, hem de iş ortağıdır.Öykü GÜRMAN            Asiye Kaleli rolünü canlandıran oyuncudur. Mustafa'nın karısıdır. Hırçın, anaç, özgüvenli ve cilveli bir kadındır.