BEIN SPORTS HABER

  • Ünvan:Digiturk, Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon Anonim Şirketi
  • Adres:Abbasağa Mahallesi. Sungurlar İş Hanı. No: 45. Kat: 1-2-3. Beşiktaş 34353 İstanbul
  • Eposta:omer.can@digiturk.com.tr
  • Telefon:0212 473 73 73
  • Web Site:http://tr.beinsports.com

BEIN SPORTS HABER Hakkında :

BeIN Media Group öncülüğünda 26 Ekim 2017 tarihinde televizyon yayıncılık hizmetlerine hızla başlayan beIN Sports Haber kanalı ülkemizde uzun yıllardır hizmet veren Digiturk platformunun yayımlamış olduğu tamamen şifresiz ve ücretsiz olan kanallardan birisidir.

Digiturk’un beIN Media Group tarafından satın alınması ile birlikte yıllardan beridir Süper Lig maçlarının yayınlandığı Lig TV kanallarının ismi bilindiği üzere beIN Sports olarak değiştirilmişti. Ülkemiz pazarına büyük yatırımlar yaparak giren beIN Media Group, bu sefer de sadece Digiturk üzerinden değil tüm uydu yayınlarında tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet veren spor haberleri temalı kanalı olan beIN Sports Haber kanalını kurdu.

BeIN Sport Haber kanalı izlenebilirlik açısından uydu yayını üzerinden, kablo yayını üzerinden, Digiturk üzerinden ve Tivibu üzerinden rahatlıkla şifresiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Ayrıca CanliHD.tv yani sitemiz üzerinden de dilediğiniz gibi beIN Sports Haber canlı izle özelliği sayesinde kesintisiz ve full HD bir şekilde donmadan beIN Sports Haber kanalını izleme şansını elde edebilirsiniz.

BeIN Sports Haber kanalı henüz yeni kurulmuş olmasına rağmen şifresiz oluşu, tamamen spor haberlerine dayalı bir kanal olması ve kaliteli bir yayın anlayışına sahip olduğu için birçok kişi tarafından sevilerek izlenen bir kanal olmayı başarmıştır. Ülkemizdeki birçok spor sever beIN Sports Haber kanalını ilgiyle takip etmektedir. BeIN Sports Haber kanalı ulusal ve ücretsiz bir kanaldır. Sizlerde sitemiz üzerinden beIN Sports Haber canlı kesintisiz izleyebilirsiniz.
SİTENE EKLE