ATV

  • Ünvan:Turkuvaz Haberleşme ve Yayıncılık Anonim Şirketi
  • Adres:Barbaros Bulvarı, Cam Han, No:153, Beşiktaş / İstanbul
  • Eposta:iletisim@atv.com.tr
  • Telefon:444 888 1
  • Web Site:http://www.atv.com.tr

ATV Hakkında :

9 Eylül 2002 yılında test yayınına başlaması ile televizyonculuk sektöründe yayıncılık faaliyetlerine resmen başlayan ATV; Turkuvaz Medya Grubu şirketinin bünyesinde hizmet veren, ücretsiz ve kesintisiz bir şekilde yayın yapan ulusal kanallardan birisidir.

Metin Ergen’in genel yayın yönetmenliğini yaptığı kanal, tüm Türkiye’de bulunan tüm il, ilçe ve yerleşim yerlerine naklen yayın yapmaktadır. ATV; Türkiye Cumhuriyeti’nin en çok izlenen ve en köklü televizyon kanallarından birisidir.

Genellikle kanalda yayımlanan dizilerle bilinirliği bir hayli fazla olan ATV’de 8 farklı dizi bulunmaktadır. Ayrıca Müge Anlı ile Tatlı Sert ve Esra Erol’da gibi sabah kuşağının en çok izlenen programlarına da ev sahipliği yapmaktadır.

Dizi günlerinde ve sabah kuşağı programları arasında olan rekabette her zaman liderliğini koruyan kanalı sizlerde sitemiz üzerinden tek tıkla ATV canlı izle işlemini yapabilir; ATV donmadan izle gibi en kaliteli yayını sitemiz üzerinden kolayca izleyebilirsiniz.

İzlenebilirlik açısından uydu yayını olarak Türkiye’de Türksat 4A uydusunda yayın yapan ATV, D-Smart ve Digitürk’te 25. Kanalda, Filbox’ta 24. Kanalda, Türksat uydusunda 2. Kanalda, TKGS’de 523. Kanalda , DFH Network’te 1.kanalda yayın yapmaktadır.

Ülkemizin tek kablo TV iştiraki olan Analog KabloTV’de S7’de yayın yapan ATV; Kablo TV’de ise 23. Ve 902. Kanallarda yayınlarını sürdürmektedir. Ayrıca ATV; Tivibu ve Turkcell TV+’den de rahatlıkla izlenebilen ücretsiz kanallar arasında yer almaktadır.

ATV’nin aynı medya grubu bünyesinde kurulan kardeş kanalları ise şu şekildedir : atv Avrupa, a2, a Haber, a Spor, a News, a Para, minikaGO, minikaÇOCUK, Radyo Turkuvaz, a Haber Radyo, a Spor Radyo.

Sizlerde sitemiz üzerinden Türkiye’nin en çok izlenen kanallarından birisi olma niteliği taşıyan ATV kanalını Full HD olarak donmadan ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.
SİTENE EKLE