A SPOR

  • Ünvan:Turkuvaz Medya
  • Adres:Barbaros Bulvarı Cam Han No: 153 Balmumcu Beşiktaş/İstanbul
  • Eposta:haber@aspor.com.tr
  • Telefon:0212 300 66 66
  • Web Site:http://www.aspor.com.tr/

A SPOR Hakkında :

Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde 18 Eylül 2014 tarihinde kurulan a Spor kanalı ülkemizde ulusal ve şifresiz bir şekilde yayın yapan bir spor kanalıdır. Ülkemizin en çok izlenen ve en çok sevilen kanallarından birisi olan ATV kanalının kardeş kanalları arasında yer alan a Spor’da ülkemiz ve dünya sporunun en güncel haberleri ve son dakika gelişmeleri yer almaktadır.

Bu haberlerin yanı sıra Ziraat Türkiye Kupası, Serie A ve Primier Lig maçlarının naklen yayın haklarına sahip olan a Spor kanalı ülkemizdeki spor severlere yayın yapan en kaliteli spor kanallarından birisidir. Ayrıca ülkemiz futbolunun en yüksek ligi olan Süper Lig maçlarının özetleri de a Spor ekranlarında izleyicileri ile buluşmaktadır.

A Spor ekranlarında spor severler ile buluşan spor programları ise 2018 itibari ile şu şekildedir; 902a, Artı Futbol, Takım Oyunu, Voleybol'a, Futbol'a, Avrupa Futbolu, Futbol Vizyon.

Süper Lig ve 1. Lig maçları öncesi genel görüş ve tahminlerin yer aldığı a Spor kanalında oynanan maçların ardından geniş maç özetleri ve ülkemizin en değerli spor yorumcularının maç sonrası yorumları alınıp maç hakkında tüm tartışmalar kanalda yapılmaktadır.

A Spor kanalı ülkemiz üzerinde uydu yayını, kablo yayını ve IP TV üzerinden tamamen şifresiz ve ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Ayrıca sitemizi kullanarak da a Spor canlı izle özelliğinden yararlanarak kesintisiz ve full HD bir biçimde a Spor kanalını donmadan izle fırsatını yakalayabilirsiniz.
SİTENE EKLE